AMEA YT Parkın nümayəndələri Xocalı soyqırımı qurbanlarının xatirəsini yad ediblər
Bəşər tarixində ən qanlı cinayətlərdən biri olan Xocalı soyqırımının 27-ci ildönümü ilə əlaqədar fevralın 26-da Bakıda ümumxalq yürüşü keçirilib. AMEA Yüksək Texnologiyalar Parkının (YT Park) nümayəndələri Xocalı soyqırımının 27-ci ildönümü ilə əlaqədar ümumxalq yürüşündə iştirak ediblər.
YT Parkın direktoru, i.ü.f.d. Nazim Şükürov, infrastruktur üzrə direktor müavini, aqrar elmlər üzrə fəlsəfə doktoru Elxan Bayramov, strateji inkişaf üzrə direktor müavini Məmməd Bağırzadə və müəssisənin digər nümayəndələri Xocalı soyqırımı qurbanlarının abidəsi önünə tər çiçəklər düzüb, faciə qurbanlarının xatirəsini ehtiramla yad ediblər.

Representatives of HT Park of ANAS remembered victims of Khojaly genocide
A national rally took place on February 26 in Baku on the occasion of the 27th anniversary of the Khojaly genocide, one of the bloody crimes in the history of mankind. Representatives of ANAS High Technologies Park (HT Park) participated in the nationwide rally on the occasion of the 27th anniversary of the Khojaly genocide.
Director of HT Park, Ph.D. in economy Nazim Shukurov, Deputy Director for Infrastructure, PhD in Agricultural Sciences Elkhan Bayramov, Deputy Director for Strategic Development Mammad Bagirzadeh and other representatives of the enterprise laid flowers at the monument to victims of the Khojaly genocide and commemorated the victims of the tragedy.