AMEA-nın Yüksək Texnologiyalar Parkı “KITAB" layihəsinə dəstək verəcək
AMEA-nın Yüksək Texnologiyalar Parkının Biznes İnkubasiya Mərkəzi “KITAB" layihəsini inkubasiya proqramına qəbul edib.
Biznes İnkubasiya Mərkəzi layihə komandasını iş mühiti ilə təmin edəcək. Həmçinin mentorluq və məsləhətçilik xidmətləri ilə layihə inkişaf etdikdən sonra nəticəyə əsasən investorlar ilə görüşü təşkil olunacaq.
Qeyd edək ki, “KITAB” layihəsi cəmiyyətdə kitab oxumanın təbliğ edilməsi, kitablar haqqında sistemli informasiyanın toplanması, statistik məlumatların hazırlanması kimi bir funksiyaları icra edən onlayn platformadır.

ANAS High Technologies Park to support the “KITAB” project
Business Incubation Center of ANAS High Technologies Park has accepted the "KITAB" project for incubation program.
Business Incubation Center will provide the project team with a working environment. Also, after the development of the project with mentoring and counseling services according to the results will be held the meeting with investors.
Note that, the "KITAB"project is an online platform for promoting reading in the community, collecting system information on books, and preparing statistical data.