“Ordum varsa, yurdum var!” adlı sərgidə Azərbaycan döyüşçülərinin nadir hərbi uniformaları nümayiş olunacaq
22.06.2018 14:33
25 iyun 2018-ci il tarixində saat 16:00-da AMEA Milli Azərbaycan Tarixi Muzeyində “Ordum varsa, yurdum var!” adlı sərginin açılışı olacaq.
Azərbaycan Ordusunun yaranmasının 100 illiyinə həsr olunan sərgidə hərb tariximizin şanlı səhifələrini əks etdirən unikal materiallar nümayiş olunacaq.

На выставке «Ордум варса, юрдум вар!» будут продемонстрированы редкие военные униформы азербайджанских воинов
22.06.2018 14:33
25 июня 2018 года в 16:00 в Национальном музее истории Азербайджана НАНА откроется выставка «Ордум варса, юрдум вар!»
На выставке, посвященной 100-летию создания азербайджанской армии, будут представлены уникальные материалы, отражающие славные страницы отечественной военной истории.