“Ordum varsa, yurdum var!” adlı sərgidə Azərbaycan döyüşçülərinin nadir hərbi uniformaları nümayiş olunacaq
22.06.2018 14:33
25 iyun 2018-ci il tarixində saat 16:00-da AMEA Milli Azərbaycan Tarixi Muzeyində “Ordum varsa, yurdum var!” adlı sərginin açılışı olacaq.
Azərbaycan Ordusunun yaranmasının 100 illiyinə həsr olunan sərgidə hərb tariximizin şanlı səhifələrini əks etdirən unikal materiallar nümayiş olunacaq.

At the exhibition "Ordum Varsa, yurdum var!" rare military uniforms of Azerbaijani soldiers to be demonstrated
22.06.2018 14:33
ANAS National Museum of Azerbaijan History  will open the exhibition "Ordum Varsa, yurdum var!" on June 25, 2018 at 16:00.
At the exhibition dedicated to the 100th anniversary of the creation of the Azerbaijani army, will be presented unique materials reflecting the glorious pages of the national military history.