Fiziologiya İnstitutu ilə Sankt-Peterburq Biotənzimləmə və Herontologiya İnstitutu arasında əməkdaşlığa dair saziş imzalanıb
23.11.2015 10:15
AMEA Fiziologiya İnstitutunun direktoru, biologiya üzrə elmlər doktoru Ulduz Həşimovanın 15-19 noyabr 2015-ci il tarixlərində Rusiyanın Sankt-Peterburq şəhərində elmi ezamiyyətdə olub.
Ezamiyyət müddətində AMEA Fiziologiya İnstitutu ilə Rusiya Tibb Elmləri Akademiyasının Sankt-Peterburq Biotənzimləmə və Herontologiya İnstitutu arasında birgə elmi əməkdaşlıq əlaqələri müzakirə olunub, əməkdaşlığa dair saziş imzalanıb.

Institute of Physiology and Saint Petersburg Institute of Bioregulation and Gerontology signed agreement of cooperation
23.11.2015 10:15
Director of the Institute of Physiology, Dr. Biology Ulduz Hashimova was on a scientific mission to city of Saint Petersburg, Russia on November 15-19, 2015.
While mission, joint collaboration ties were discussed between Institute of Physiology and Saint Petersburg Institute of Bioregulation and Gerontology of the Russian Academy of Medical Sciences, and agreement of cooperation was signed.